رونمایی از محصول جدید شرکت تسهیل گستر در پاسخ به نیاز فعالان فرهنگ و هنر

یکی از جدیترین نیازهای جامعه فرهنگ و هنر بازاریابی و فروش موفق محصولاتشان است و از اثرگذارترین ابزارهای بازاریابی و فروش در حال حاضر اینترنت و تجارت الکترونیکی است. اخیرا در تالار خاقانی (خانه فرهنگ) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همایشی تحت عنوان تجارت الکترونیکی محصولات و خدمات فرهنگی و هنری توسط شرکت تسهیل گستر برگزار شد. اکنون خبردار شدیم این شرکت از محصول جدید خود برای درست الکترونیکی کردن کسب و کار و کمک موثرتر به بازاریابی و فروش اینترنتی محصولاتشان تحت عنوان سازمان یار رونمایی کرده است.

به گزارش تبریزآرت، علیرضا غضنفری مدیر عامل شرکت تسهیل گستر با بیان این مطلب افزود: «سازمان یار» نام محصول جدید شرکت تسهیل گستر است که از طریق بومی سازی سیستم برنامه ریزی منابع سازمان Odoo ERP و در پاسخ به نیازهای کسب و کارهای ایرانی طی ۸ سال تلاش تیم تسهیل گستر آماده سازی شده و پشتیبانی و ارائه خدمات می شود.

وی با اشاره به این که سیستم Odoo ERP به زبان قدرتمند پایتون برنامه نویسی شده است گفت: این سیستم با داشتن هزاران نرم افزار یکپارچه مدیریت کسب و کار، در همه ابعاد کسب و کار اعم از بازاریابی و فروش، مالی، منابع انسانی، مدیریت پروژه، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت وب سایت و تجارت الکترونیکی، مدیریت خرید و انبار و … با تجربه استفاده در شرکت های بزرگی مثل تویوتا و هیوندا، تلاش دارد ضمن پاسخ گویی به دایره وسیعی از نیازمندی های کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ، در یک محیط نرم افزاری ساده و کاربر پسند، آنها را از داشتن نرم افزارهای متنوع غیر یکپارچه بی نیاز کند.

مدیر عامل شرکت تسهیل گستر تأکید کرد: محصولات، خدمات و پشتیبانی های متعددی که همزمان با نرم افزار در اختیار مشتریان قرار می گیرد این آسودگی خاطر را به مشتریان خواهد داد که تجربه خوشایندی از الکترونیکی کردن کسب و کار خود داشته باشند و کسب و کار خود را بر اساس آخرین استانداردهای جهانی مدیریت کرده و شانس موفقیت خود را در حد قابل توجهی افزایش دهند.

وی با اشاره به تلاش شرکت تسهیل گستر به ارائه سبد کامل محصولات و خدمات مورد نیاز کسب و کارها در مسیر درست الکترونیکی کردن کسب و کارشان گفت: ما ابتدا سیستم الکترونیکی متناسب با نیاز کسب و کارها را راه اندازی کرده و در ادامه، پشتیبانی، خدمات، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی آن را انجام می دهیم و حتی در ازای دریافت درصدی از فروش، بازاریابی و فروش اینترنتی محصولات و خدمات آنها را به عهده می گیریم و با ارائه انواع خدمات و افزونه های مکمل، سیستم های ایجاد شده را به طور منظم به روزرسانی می کنیم و با استفاده از سیستم مدیریتی کسب یار، اندیشه های استاندارد مدیریتی را در کسب و کارها استقرار می دهیم.

وی افزود: راه اندازی وب سایت جدید تسهیل گستر بر بستر ERP و فرصت تعامل و ارتباط تنگاتنگ با مشتریان و سیستم های نرم افزاری جدید، این امیدواری را به ما می دهد که بتوانیم ضمن بهبود کیفیت محصولات و خدمات، پشتیبانی بهتری به مشتری ها ارائه کرده و آنها را در مسیر الکترونیکی شدن، بهتر از پیش همراهی کنیم.

شرکت تسهیل گستر

لازم به ذکر است که شرکت تسهیل گستر با داشتن تیمی بالغ بر ۵۰ نفر نیروی انسانی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ۲۱ سال سابقه و کسب رتبه برتر کشوری طی ۱۰ سال متوالی و اخذ ۳ لوح تقدیر از وزیر صنعت، معدن و تجارت، تدارکات و زیرساخت هایی برای کمک موثر تر به کسب و کارها برای درست الکترونیکی کردن کسب و کارشان و بهره مندی از فرصت های موجود در اینترنت را فراهم کرده است، اطلاعات بیشتر در خصوص این شرکت و محصولات و خدمات آن را می توانید در وب سایت رسمی این شرکت به آدرس www.tashilgostar.com ببینید.

دانلود نرم افزار odoo
دیدگاهتان را بنویسید