سمپوزیوم ورکشاپ نقاشی و عکاسی در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد

سمپوزیوم ورکشاپ نقاشی و عکاسی به میزبانی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در پارک ائل گلی تبریز برگزار شد.

به گزارش تبریزآرت، منظر و فضای سبز شهری تبریز، این سمپوزیوم با حضور ۴۰ هنرمند و اساتید برجسته نقاش و عکاس تبریزی در طبیعت پاییزی پارک ائل گلی برپا شد.

فیروز وهابی نژاد بانی گروهی همدلان فردای هنر تسریع کرد: سمپوزیوم ورکشاپ نقاشی و عکاسی به منظور بسترسازی فرهنگ هنر نقاشی در محیط های عمومی شهری و طبیعت انجام شد تا یادآور این باشد که هنر همواره جزئی از زندگی شهروندان است و باید برای نشر و ترویج هر چه بیشتر آن تلاش کرد.

این برنامه فرهنگی با مشارکت گروه همدلان فردای هنر آذربایجان، منظر و فضای سبز شهری و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همزمان با میلاد نبی اکرم(ص) در پارک ائل گلی برگزار شد.

آثار خروجی این ورکشاپ طی نمایشگاهی از ۱۷ تا ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ در گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برای بازدید عموم به نمایش گذاشته می شود.

خاطرنشان می شود، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در راستای حمایت از برنامه هایی که منجر به ارتقا فرهنگ عمومی جامعه می شود ، برپایی این اقدامات فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده و تفرجگاه ائل گلی نیز میزبان برپایی این برنامه های فرهنگی خواهد بود.عکاس، طراح، نقاش و انیماتور. موسس Az-Photo.com و TabrizArt.com


دیدگاهتان را بنویسید