نشست عکاسی دکتر مصطفی بیلگه ساتکین با موضوع فوتو رپورتاژ در تبریز

نشست عکاسی دکتر مصطفی بیلگه ساتکین با موضوع فوتو رپورتاژ در تبریز

به گزارش تبریزآرت، گروه اینستاگرامی باخیش کلکتیو و مدرسه هنرهای دیجیتال دید برگزار می کنند:

نشست عکاسی با موضوع فوتو رپورتاژ

مدرس: دکتر مصطفی بیلگه ساتکین مدرس دانشکده هنرهای زیبای مارمارای استانبول

زمان: ساعت ۱۷ تا ۱۹:۳۰ روز سه شنبه ۷ اسفند ماه ۱۳۹۷

مکان: تبریز، خیابان ولی عصر، فلکه تختی، خیابان تختی غربی، جنب کوچه کامبیز، ساختمان مجتمع فنی تهران

در باره مدرس:
مصطفی بیلگه ساتکین – متولد ۱۹۷۸ کشور ترکیه
فعالیت عکاسی خود را از سال ۱۹۹۵ آغاز و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته عکاسی را از دانشگاه هنرهای زیبای ” مارمارا ” ی استانبول دریافت نموده. او دارای مدرک دکترای عکاسی از دانشکده هنرهای زیبای ” معمار سینان ” استانبول است. وی از سال ۲۰۰۶ در سمت دانشیار در دانشکده هنرهای زیبای ” مارمارا ” مشغول فعالیت آموزشی است.

” مصطفی بیلگه ساتکین ” در چندین نمایشگاه گروهی ملی و بین المللی حضور داشته و نمایشگاه های انفرادی با عنوان ” استانبول سیاه و سفید “، ” مترسک “، کشور بدون زمان: افغانستان ” و “AVM : فروشگاه های مدرن ” برگزار کرده است. فوتورپورتاژهای او که در کشور های ایران، افغانستان، یمن و لبنان ثبت شده است، در آژانسهای معتبر جهانی از جمله: Anadolu Agency , AFP ( Agency France Press) ,Depo و Getty Images منتشر شده است. او در حال حاضر پروژه های عکاسی مستند خود را در برنامه توسعه سازمان ملل متحد دفتر ترکیه ادامه می دهد و پروژه عکاسی سال اخیر وی در مورد دریای خزر می باشد.

هزینه شرکت در این نشست ۳۰۰.۰۰۰ ریال بوده و جهت ثبت نام با دفتر مدرسه هنرهای دیجیتال دید با شماره تلفن ۰۴۱۳۳۲۹۰۲۱۸ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۷:۳۰ تماس حاصل فرمایید.عکاس، طراح، نقاش و انیماتور. موسس Az-Photo.com و TabrizArt.com


دیدگاهتان را بنویسید