تبریزی ها میزبان پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه ها

تبریزی ها میزبان پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه ها

همزمان با سراسر کشور پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان در بخش سیمرغ و پروانه های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در تبریز به صورت رایگان اکران می شود.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، ضمن اعلام این خبر گفت: جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی است که علاقمندان بتوانند در شهر خود بهترین و تازه ترین فیلم های سینمای کشور را تماشا کنند.

علی محرمی گفت: جدول اکران رایگان پنج فیلم منتخب سینمای کودک و نوجوان طبق دستورالعمل از سوی دبیرخانه جشنواره به استان ها ابلاغ شده که این برنامه در سالن سینما ناجی پردیس سینمایی ٢٢ بهمن تبریز اجرا خواهد شد.

وی بیان داشت: طرح سیمرغ پروانه‌ها با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و براساس طبقه بندی گروه‌های سنی برنامه‌ریزی شده است.

محرمی افزود: “شب آفتابی” اثر علی مدنی ویژه رده سنی راهنمایی و دبیرستان و “پاستا ریونی” اثر سهیل موفق، “بنیامین” اثر محسن عنایتی و “ضربه فنی” اثر غلامرضا رمضانی ویژه تمام رده های سنی کودک و نوجوان و “آخرین داستان” اثر اشکان رهگذر ویژه رده سنی دبیرستان، فیلم هایی هستند که از ١٣ تا ١٧ بهمن ساعت ١٠ صبح و در یک سانس به روی پرده می روند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: فیلم های جشنواره طبق جدول و زمان بندی مشخص شده اکران خواهند شد که این جدول در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قابل رویت می باشد.
دیدگاهتان را بنویسید