دوربین بدون آینه سونی آلفا 6400 با حسگر 24.2 مگاپیکسل معرفی شد

دوربین بدون آینه سونی آلفا ۶۴۰۰ با حسگر ۲۴٫۲ مگاپیکسل معرفی شد

سونی آلفا ۶۴۰۰ (Sony a6400) به عنوان جدیدترین مدل از دوربین های بدون آینه APS-C با سیستم لنز قابل تعویض معرفی شد. برای آشنایی با قابلیت‌ها و مشخصات سونی آلفا ۶۴۰۰ همراه گجت نیوز باشید.

سونی به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر دوربین های عکاسی، از جدیدترین محصول خود با نام a6400 پرده برداشت. این مدل جدید که در دسته دوربین های بدون آینه APS-C قرار می‌گیرد، شکاف بین مدل پرچمدار a6500 و مدل ارزان‌تر a6300 را پر خواهد کرد.

دوربین سونی آلفا ۶۴۰۰ از سیستم فوکوس خودکار بهینه‌شده استفاده می‌کند و با سیستم فوکوس خودکار مبتنی بر تشخیص فاز ۴۲۵ نقطه‌ای که می‌تواند ظرف تنها ۰٫۰۲ ثانیه روی سوژه فوکوس کند، به دست کاربران می‌رسد. سونی همچنین از نوعی پیشرفته از سیستم فوکوس چشم‌ها بهره گرفته است که به جای منطقه‌ای فرضی، می‌تواند مستقیما روی چشم‌های کاربر فوکوس کند.

دستگاه پیش رو به حسگر ۲۴٫۲ مگاپیکسلی APS-C با توانایی فیلم‌برداری ۴K و بازخوانی کامل پیکسل‌ها مجهز شده است و می‌تواند ۱۱ تصویر را در هر ثانیه با شاتر مکانیکی یا ۸ تصویر را با شاتر الکترونیکی با AF/AE مداوم ثبت کند. مکانیسم جدید تغییر زاویه نمایشگر لمسی LCD هم فیلم‌برداری را آسان خواهد کرد. به این موارد باید اضافه شدن یک فاصله‌سنج برای فیلم‌برداری ویدیوهای تایم لپس را هم اضافه کرد.
قیمت دوربین سونی آلفا ۶۴۰۰

علاقه‌مندان به خرید می‌توانند با پرداخت ۸۹۹ دلار صاحب این دوربین شوند. در صورتی که مایل به خرید آلفا ۶۴۰۰ به همراه لنز Sony 16-50 mm Power Zoom Lens یا Sony 18-135 mm Zoom Lens باشید نیز به ترتیب باید ۹۹۹ یا ۱۲۹۹ دلار پرداخت کنید.
دیدگاهتان را بنویسید