معرفی برگزیدگان آثار صحنه ای سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران

معرفی برگزیدگان آثار صحنه ای سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران

با معرفی برگزیدگان صحنه ای دور سیزدهم جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران به کار خود پایان داد.

هیئت داوران در این بخش پس از بررسی تعداد حاضر و مشمول داوری و شور نهایی آرای خود را به شرح ذیل اعلام کرد:

بروشور:هیئت داوران ضمن تقدیر از تمانی گرافیست های طراح بروشور نمایش های حاضر در این بخش هیچ یک از اقلام هویت بصری و برنوشت نمایش ها را حائز رتبه ندانست.

طراحی لباس:هیئت داوران ضمن تقدیر از تمامی طراحان لباس نمایش های حاضر در این بخش هیچ یک را حائز رتبه ندانست.

گریم:جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال به گریمور نمایش«گئجه یاریسی یاغیش یاغاندا» امیر حیدر زاده از اهر اهدا شد.

طراحی صحنه:جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به طراحان صحنه نمایش «گئجه یاریسی یاغیش یاغاندا» نسیم عموزاده و محمدرضا قنبری از شهرستان اهر اهدا شد.

موسیقی:(برگزیده)

جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به آهنگساز موسیقی نمایش«گلین» سعید ستاری از شهرستان اهر اهدا شد.

بازیگری مرد:

هیئت داوران در این بخش به دلیل حضور موثر و ارزشمند هنرمند توانای شهرستان اهر در طول برگزاری جشنواره و نقش آفرینی وی از یوسف سلیمانی تقدیر به عمل آورد.

رتبه سوم:جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به بازیگر نمایش«گئجه یاریسی یاغیش یاغاندا» محمدرضا قنبری از شهرستان اهر اهدا شد.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ ۷ میلیون ریال به بازیگر نمایش«پیتو» شایان سلزانی از استان مرکزی-اراک اهدا شد.

رتبه نخست: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال به بازیگر نمایش«بادیگارد» محمد رادمهر از اصفهان اهدا شد.

بازیگری زن:

رتبه سوم :جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به بازیگر نمایش«وارونگی» حسنا قبادی از ایلام اهدا شد.

رتبه دوم :جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال به بازیگر نمایش«مامان لطفا غذاتو بخور» مرجان آقا نوری از تهران اهدا شد.

رتبه نخست:جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال به بازیگر نمایش :«گئجه یاریسی یاغیش یاغاندا» سمانه بابازاده از اهر اهدا شد.

نویسندگی:

هیئت داوران در این بخش پس از بررسی نمایشنامه های حاضر ضمن تقدیر ویژه ازمتون پرستو و گلین به نویسندگی محمد رحمانیان، آرای خود را بدین شرح اعلام کرد:

تقدیر:جایزه این بخش بدون ترتیب اولویت شامل لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون رال به صورت جداگانه به نویسندگان نمایشنامه های وارونگی به نویسندگی پژمان شاهوردی، پیتو به نویسندگی شهرام سلطانی و بادیگارد به نویسندگی بهنام میرزایی اهدا شد.

کارگردانی:

جایزه این بخش بدون ترتیب اولویت شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به صورت جداگانه به کارگردانان نمایش های «پیتو» شایان و شهرام سلطانی از استان مرکزی-اراک،‌ «بادیگارد» محمد رادمهر از استان اصفهان و «وارونگی» حسنا قبادی از ایلام اهدا شد.

گفتنی است علیرضا استادی، علی یعقوب‌زاده، سامان خلیلیان، علیرضا آقازاده و عباس شاه محمدزاده داوری این بخش را بر عهده داشتند.
دیدگاهتان را بنویسید