آثار راه یافته به دوازدهمین دوره جشنواره سراسری تئاتر های کوتاه ارسباران اعلام شد

معرفی داوران دوازدهمین جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران

به گزارش تبریزآت به نقل از اهرنیوز،  آقازاده دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران با اشاره به روند اجرایی این دوره از جشنواره گفت: جشنواره امسال نسبت به سال های قبل از انسجام و هماهنگی بیشتری برخوردار است که امیدواریم این روند رو به رشد همچنان تداوم یابد.

وی در خصوص رزومه داوران دوازدهمین جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران نیز اظهار داشت: یکی از داوران این دوره از جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران حسین محب اهری هستند که اصالتا اهری و از افتخارات سینما و تلویزیون کشورمان می باشند که آثار وی در عرصه هنر و سینما بر کسی پوشیده نیست.

آقازاده همچنین گفت: سعید داخ یکی دیگر از داوران دوازدهمین دوره جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران می باشد که از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون ایران هستند که چندین سال در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارند.

دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران در ادامه امیر حسین شفیعی را به‌ عنوان سومین داور این دوره از جشنواره نام برد و اظهار داشت: او کارشناس حوزه هنری در زمینه تئاتر، دبیر جشنواره های مطرح کشور، رئیس انجمن هنر های نمایشی کل استان تهران می باشند که در زمینه تئاتر خیابانی نیز صاحب سبک و صاحب‌ نظر هستند.

علیرضا آقازاده با اعلام به دلایل تأخیر در برگزاری جشنواره سراسری تئاترهای کوتاه ارسباران، گفت: همچنان که همگان اطلاع دارند، این جشنواره با تأخیر برگزار می‌ شود و حتی به دلیل مشکلات مالی، زمزمه‌ هایی مبنی بر عدم برگزاری آن نیز به گوش می‌ رسید اما علاقه و محبت مردم عزیز سبب شد تا تلاش خود را برای این امر دوچندان کنیم.

وی در پایان با اشاره به راه‌ اندازی کمپین حمایت از جشنواره، از این اقدام مردمی تقدیر کرد و خاطرنشان کرد: دبیرخانه جشنواره دوازدهم نقشی در این کمپین ندارد و مردم عزیز شهرستان و اهری‌ های سایر شهرها و استان‌ های کشور عزیزمان آن را در فضای مجازی راه‌ اندازی کرده‌ اندکه ما را در امر برگزاری این رویداد فرهنگی یاری می کنند.محمدامین دوازده سالی مشغول عکاسی بوده. او علاقه‌ی زیادی به ادبیات و موسیقی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید