معرفی منتخبین بخش خیابانی سیزدهمین جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران

معرفی منتخبین بخش خیابانی سیزدهمین جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران

مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره تئاتر کوتاه ارسباران با حضور محمد محمدپور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولین و هنرمندان در شهرستان اهر برگزار شد.

براساس رای هیات داوران آرا بخش خیابانی این دوره از جشنواره به شرح زیر اعلام شد:

بروشور: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ سه میلیون ریال به طراح بروشور نمایش ماکسیموم نازیلا امینی از استان آذربایجان غربی-بوکان اهدا شد.

طراحی لباس: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ سه میلیون ریال به طراح لباس نمایش ” فاصله” علیرضا اسماعیلی از کردستان-سقز اهدا شد.

طراحی فضا: (تقدیر)

جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون رسال به طراح فضای نمایش “ماکسیموم” افشین ناصری از آذربایجان غربی اهدا شد.

برگزیده:جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون به طراح نمایش “چه کسی آشغال هایش را به من می دهد” ،بهنام کاوه از خوزستان-آبادان اهدا شد.

موسیقی: رتبه برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره ،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به آهنگساز نمایش “چه کسی آشغال هایش را به من می دهد” عماد علیزاده از خوزستان-آبادان اهدا شد.

هیئت داوران پیش از اعلام آرائ این بخش از حضور دو خردسال هنرمند جهت نقش آفرینی در نمایشهای “فرزند جنایت” رستا تاج الدینی الاسلام از اهر و “چهار دیواری اختیاری نیست” زهرا فتاحی تقدیر کرد.

بازیگری زن:

رتیه سوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به بازیگر نمایش “صلح” شکیلا هوتمن از استان خوزستان-امیدیه اهدا شد.

رتبه دوم:جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ هفت میلیون ریال به بازیگر نمایش«فاصله» ساریه امینی از استان کردستان-سقز اهدا شد.

رتبه نخست:جایزه این بخش شامل دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ دهمیلیون ریال به بازیگر نمایش «ماکسیموم» نازیلا امینی از آذربایجان غربی-بوکان اهدا شد.

بازیگری مرد:

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به بازیگر نمایش «فاصله» کمال سلطانی از کردستان-سقز اهدا شد.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال به بازیگر نمایش «ماکسیموم» سرور رضایی از آذربایجان‌غربی-بوکان اهدا شد.

رتبه نخست:جایزه این بخش شامل تندیس جشنواه،دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به بازیگر نمایش «چه کسی آشغال هایش را به من می دهد» بهنام کاوه از خوزستان-آبادان اهدا شد.

طرح و ایده:

رتبه سوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ پنج میلیون ریال به طراح و ایده پرداز نمایش«ماکسیموم» افشین ناصری از آذربایجان‌غربی-بوکان اهدا شد.

رتبه دوم: جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به مبلغ هفت میلیون ریال به طراح و ایده پرداز نمایش «من را چه کسی کشت» محمدرضا آگاه از مازندران-نوشهر اهدا شد.

رتبه نخست: جایزه این بخش شامل دیپلم افتخار،تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مبلغ ده میلیون ریال به طراح و ایده پرداز نمایش «فاصله» علیرضا اسماعیلی از کردستان-سقز اهدا شد.

کارگردانی:

رتبه سوم:جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ پنج میلیون ریال به کارگردان نمایش «چه کسی آشغال هایش را به من می دهد» بهنام کاوه از خوزستان-آبادان اهدا شد.

رتبه دوم:جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و مبلغ هفت میلیون ریال به کارگردان نمایش«فاصله» علیرضا اسماعیلی از کردستان-سقز اهدا شد.

رتبه نخست: جایزه این بخش شامل تندیس جشنواره،دیپلم افتخار و مبلغ ۱۰ میلیون ریال به کارگردان نمایش«ماکسیموم» نازیلا امینی از آذربایجان غربی-بوکان اهدا شد.

گفتنی است علیرضا استادی، علیرضا آقازاده،سامان خلیلیان، عباس شاه محمد زاده و علی یعقوب زاده داوری این بخش از چشنواره را بر عهده داشتند.
دیدگاهتان را بنویسید