مهلت ارسال اثر به نخستین دوره کتاب سال آذربایجان شرقی تمدید شد

مهلت ارسال اثر به نخستین دوره کتاب سال آذربایجان شرقی تمدید شد

مهلت ارسال اثر به نخستین دوره کتاب سال آذربایجان شرقی تا پانزدهم شهریورماه جاری تمدید شد.

به گزارش تبریزآرت نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان‌شرقی با هدف شناسایی و معرفی نویسندگان، مترجمان و ناشران فعال و ارتقای سطح کیفی نشر استان، حمایت و تشویق مولفان، مترجمان، مصححان و متخصصان کتاب استان برای خلق آثار مکتوب جدید و تقویت شاخص کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود.

مهلت ارسال اثر به نخستین دوره کتاب سال آذربایجان شرقی تمدید شد

بر اساس این فراخوان، از پدیدآورندگان، مترجمان و ناشران دعوت شده تا کتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

آثار ارسالی به این جایزه می‌بایست برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۷ و در بازه زمانی اول فروردین‌ماه تا ۲۹ اسفند منتشر شده باشند. همچنین آثار ارسالی نباید کمک‌درسی و افست باشند.

آثار ارسالی به دبیرخانه نخستین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان شرقی باید دارای برگه اعلام وصول باشند و آثار باید در دو نسخه به دبیرخانه کتاب سال تحویل داده شود. آثار دریافت‌شده بازگردانده نخواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان شرقی تا پانزدهم شهریورماه سال جاری است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جایزه به نشانی تبریز، نرسیده به چهارراه آبرسانی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی، اداره امور فرهنگی، دبیرخانه جایزه کتاب سال استانی ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۳۵۷۸۴۰ تماس بگیرند.

برگزیدگان این جایزه در آئین افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه کتاب تبریز معرفی و تجلیل خواهند شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه خانه کتاب و‌ انجمن ادبی تبریز نخستین دوره جایزه کتاب سال استان آذربایجان شرقی را برگزار می‌کند.
دیدگاهتان را بنویسید