نمایشگاه نقاشی "عسل آتشبار" با عنوان جهان پرده من در گالری فاسونکی

نمایشگاه آثار “عسل آتشبار” با عنوان “جهان پرده من” در گالری فاسونکی

به گزارش تبریزآرت نمایشگاه آثار نقاشی “عسل آتشبار”  از روز جمعه ۱۶ آذر ماه با عنوان “جهان پرده من” در گالری فاسونکی مجتمع فرهنگی هنری ۲۲ بهمن تبریز با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و آموزشگاه هنری نقش قلم گشایش یافته است. در ابن نمایشگاه ۲۷ اثر در معرض دید عموم قرار داده شده است.

درباره  آثار ارائه شده در این نمایشگاه:
این نمایشگاه  از ترکیب رنگ ها بین سه تا شش رنگ متفاوت از ترکیب رنگ ها ایجاد شده است. در این سبک برای اولین بار در تبریز با ترکیب چند مواد با رزین ایپوکسی ایجاد شده و در پاره ای از آثار ترکیب مواد با بازدم بوسیله نی ایجاد شده که برای اولین بار در ایران استفاده شده و در هیچ کدام از کارها از قلمو یا وسیله نقاشی استفاده نشده و آثار کاملا اورجینال هستند. ابعاد آثار مربع و دایره می باشد در این آثار از عناصر و مناظر  طبیعت الهام گرفته شده است.

معرفی نامه عسل آتشبار:
عسل آتشبار
متولد ۱۳۶۷ و از ۱۲ سالگی نقاشی را شروع کرده و دانش آموخته کارشناسی هنرهای تجسمی می باشد. وی در حال حاضر مدرس نقاشی وطراحی است.

نمایشگاه نقاشی "عسل آتشبار" با عنوان جهان پرده من در گالری فاسونکی

زمان بازدید: ۱۶ الی ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷
ساعات بازدید: ۱۶ الی ۲۰
مکان نمایشگاه: تبریز، بلوار استاد شهریار، تقاطع سربالایی ولیعصر، مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن، گالری فاسونکی.محمدامین دوازده سالی مشغول عکاسی بوده. او علاقه‌ی زیادی به ادبیات و موسیقی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید