نمایش «یک زندگی بهتر» در تبریز روی صحنه می‌رود

نمایش «یک زندگی بهتر» به نویسندگی مسعود هاشمی‌نژاد و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور در تاریخ ۱ و ۲ بهمن ماه ٩٦ ساعت ١٨ و ٢٠ شب در محل  تئاتر شهر تبریز، سالن تربيت اجرا می شود.

«یک زندگی بهتر»، نمایش برگزیده سی و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با موضوع اجتماعی و همچنین اثر برگزیده برنده جایزه طراحی صحنه، طراحی موسیقی، نمایشنامه نویسی و کارگردانی از جشنواره سی و سوم تئاتر بین المللی فجر است.

نمایش «یک زندگی بهتر» به کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور داستان تراژدی یک خانواده است و در فضایی سورئال با بازی‌های رئالیستی روایت می‌شود. نمایش قصه خانواده‌ای است که تحت فشار شدید مالی قصد دارد از موقعیت ویژه پدر سوءاستفاده کند.

در این تئاتر خسرو شهراز، شمسی صادقی، سامان دارابی، سارا رسول زاده و مجید نوروزی ایفای نقش می کنند.

حسن‌پور ادامه داد: محمدامیر یار احمدی (دراماتورژ)، مرتضی یکرنگ و احسان خوش‌سیرت (مجری طرح)، بهزاد جاودان فر (طراح حرکت)، سعید حسنلو (طراح صحنه)، پریدخت عابدین نژاد (طراح لباس)، احمد نگهبان (طراح گریم)، آرش عزیزی (طراح موسیقی) و رضا خضرایی (طراح نور) دیگر عوامل این نمایش را تشکیل می دهند.

علاقه مندان می توانند برای خريد بلیت، به سایت  ‏www.ebilit.co/life  مراجعه نمایند و یا با شماره های تلفن های هماهنگی و رزرو  ۰۹۱۴۷۶۷۶۲۷۶ تماس بگیرید.معصومه کارشناسی طراحی صنعتی است و چند سالی است که در عرصه هنر فعالیت می کند علاقه زیادی به ادبیات و سینما دارد.


دیدگاهتان را بنویسید