کارگاه آموزش تکنیکهای تصویرگری با حضور ستاره معتضدی در اهر برگزار می شود

انجمن هنرهای تجسمی شهرستان اهر و موسسه فرهنگی هنری صبای هنر اسلامی و آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی باخیش کارگاه آموزش تکنیکهای تصویرگری با حضور ستاره معتضدی تصویر گر برجسته ایران برگزار می نمایند.

آرزو شامی رئیس انجمن هنر های تجسمی شهرستان اهر با بیان این خبر افزود: این دوره جهت آشنایی اصولی هنرمندان طراح شهرستان اهر با تکنیکهای تصویر گری در نظر گرفته شده.

شامی عنوان کرد: زمان در نظر گرفته شده برای این کارگاه یک روز می باشد که در مورخه ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۷ در محل کتابخانه عمومی شیخ شهاب الدین اهری برگزاری خواهد شد.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی اهر، هزینه در نظر گرفته شده برای ثبت نام دوره را ۲۰۰ هزار ریال عنوان کرد و گفت: شرکت در این دوره برای عموم آزاد است و برای شرکت کنندگان گواهی پایان دوره ارائه خواهد شد، لذا علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و حضور در این گارگاه با شماره های: (۰۹۰۲۴۲۳۴۶۵۳ و ۴۶۵۳ ۴۲۳ ۰۴۱۴) تماس حاصل فرمایند که با توجه به ظرفیت درنظر گرفته شده برای این کارگاه، اولویت با عزیزانی می باشد که زود تر ثبت نام نمایند.

آرزو شامی با اشاره به خلاصه ای از رزومه فعالیتی ستاره معتضدی ستاره معتضدی گفت: متولد ۱۳۶۰ کرمانشاه است.
که در عرصه طراحی، گرافیک، تصویرگری و عکاس و همچنین بیش از ۲۰ سال در تصویرسازی کتاب کودکان و نوجوانان فعایت دارد که چاپ چندین جلد کتاب در ایران، لبنان، ترکیه، کره جنوبی و … به عنوان گوشه ای از فعالیتهای هنری وی محسوب می شود که وی توانسته در چندین بینال و جشنواره تصویرسازی داخلی و خارجی مقام های متعددی را ازآن خود نماید.

شامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اهر، برای برگزاری این کارگاه آرزوی امید واری کرد انجمن هنرهای تجسمی در مسیر هنری خود بتواند گام های موثری را برای هنرمندان شهرستان اهر بردارد.
دیدگاهتان را بنویسید