گزارش تصویری نمایش “شایعات” در تئاتر شهر تبریز

به گزارش تبریزآرت، نمایش “شایعات” اثر “نیل سایمون” به کارگردانی علی پوریان از ۱۴ بهمن ماه ۹۶ در سالن استاد صادقی تئاتر شهر تبریز اجرای عمومی درآمد.
نمایش شایعات به بررسی روحیات افرادی خرده بورژوا می پردازد که در جامعه ای صنعتی بی دلیل صاحب جایگاه شدند اما در موقعیتی بحرانی پوشالی بودن آن ها نمایان می شود و همین تم آشنا و ریتم کار دلیل انتخاب این متن توسط علی پوریان برای اجرا بوده است.
در جریان داستان نمایش “شایعات” مهمانان، برای شرکت در دهمین سالگرد ازدواج معاون شهردار و همسرش، وارد خانه او می شوند؛ اما با صحنه هایی مشکوک به قتل یا خودکشی مواجه می شوند.
گفتنی استدر این نمایش، امیر قربانی، مهدی سمساری،‌ الناز ثابت ایمانی، وحیده نویدی، مهدی فتحی، فرید ادهمی، فریبا سهرابی، مهرداد سعادت، فائزه تیموری و مائده حبابی به عنوان بازیگر، حسام کاظمی و بابک خانپور به عنوان دستیاران کارگردان، حسام کاظمی به عنوان طراح صحنه، امیر پورحکمت به عنوان طراح نور، هاله ذرخورد به عنوان طراح لباس، امیر حیدرزاده به عنوان طراح گریم، الهه نعمتی به عنوان طراح پوستر، محمد صالح عظیمی به عنوان مدیرصحنه، سئودا کیوانی به عنوان منشی صحنه، سعید اکبری به عنوان عکاس، نیما ضرابی و رضا نظری به عنوان صحنه یاران و مهرداد نیکجو در انتخاب موسیقی علی پوریان را در اجرای نمایش شایعات یاری کردند.
شایعات از ۱۴بهمن الی ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۸در تالار اصلی تئاتر شهر تبریز اجرا می شود.

عکاس: امیرحسین منادی
دیدگاهتان را بنویسید