انتشار فراخوان جشنواره عکاسی «نگاه آبی»

به گزارش تبریزآرت به نقل از روابط عمومی جشنواره،فراخوان دومین جشنواره عکاسی «نگاه آبی» با محوریت مصرف صحیح انرژی و معرفی انرژی های پاک منتشر گردید.

این رویداد توسط کانون هنر و زیست بوم «دایره آبی» دانشگاه تهران و با حمایت شرکت بهینه سازی مصرف سوخت ایران و با هدف معرفی و فرهنگسازی مصرف صحیح انرژی و استفاده از انرژی های پاک فراخوان دومین دوره خود را در سطح جهان منتشر نمود.

 

 

این دوره از جشنواره در سه بخش عکاسی حرفه ای ملی، بین المللی و همچنین عکس های موبایلی برگزار می شود و شرکت در این جشنواره برای تمامی عکاسان و علاقه مندان به عکاسی از سراسر جهان آزاد است.

موضوعات این دوره جشنواره انرژی های پاک، بهینه سازی مصرف، هدررفت، آلودگی صنعتی، حمل و نقل، آلودگی هوا، شهر سبز و توسعه پایدار است و آثار نفرات منتخب جشنواره در نمایشگاه هایی در ایران و سراسر جهان به شکل همزمان به نمایش در خواهند آمد.

ارسال آثار بخش عکاسی حرفه ای به جشنواره صرفاً از طریق درگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.BlueCircleGroup.ir امکان‌پذیر است و شرکت کنندگان بخش موبایلی می توانند با استفاده از هشتگ #BvipFest در شبکه های اجتماعی، برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.

مهلت پذیرش آثار شرکت‌کنندگان ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۹۷ است. نمایشگاه آثار منتخب و مراسم اهدای جوایز این جشنواره در خردادماه سال آتی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت متن کامل فراخوان و همچنین آیین‌نامه جشنواره به درگاه اینترنتی این جشنواره مراجعه کنند.

دومین جشنواره بین المللی «نگاه آبی» به دبیری مسعود مکاری و در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.معصومه ذاکر

معصومه کارشناسی طراحی صنعتی است و چند سالی است که در عرصه هنر فعالیت می کند علاقه زیادی به ادبیات و سینما دارد.


دیدگاهتان را بنویسید