مسابقه بین الملی طراحی پارک باغشمال تبریز

شهرداری تبریز در راستای ایجاد امکانی برای آسایش شهروندان، بازیابی ریه های شهری و بازآفرینی فضاهای سبز و باغات تبریز در نظر دارد مسابقه بین المللی طراحی پارک باغشمال تبریز را به اجرا درآورد.

به گزارش تبریزآرت به نقل از ایسنا ،پارک باغشمال با مساحت ۱۰ هکتار با هدف دستیابی به ایده های خلاقانه و نو در عرصه طراحی منظر، فضاسازی و الگوسازی از طریق برگزاری مسابقه فضاسازی و الگوسازی طراحی می شود. در این راستا از افراد حقیقی و حقوقی فعال در زمینه های طراحی منظر، معماری و شهرسازی دعوت می شود نسبت به ارائه طرح های پیشنهادی در چارچوب فنی مطروحه اقدام کنند. مسابقه در یک مرحله طراحی تفضیلی برگزار می شود.

هیات داوری این مسابقه بر عهده  هما ایرانی بهبهانی، ایرج کلانتری، سید محمد بهشتی، محسن فیضی،سحر طوفان می باشد.

تقویم زمانی این مسابقه

شروع فراخوان:۹۷/۰۲/۱۲

شروع دریافت مدارک:۹۷/۰۴/۲۵

آخرین مهلت ارسال مدارک:۹۷/۰۵/۰۴

اعلام نتایج داوری:۹۷/۰۵/۱۲

وجود نوآوری و خلاقیت، ایجاد فضای شهری پویا، تامین آسایش شهروندان، تحقق پذیر بودن طرح، ایجاد هماهنگی با زمینه تاریخی محدوده ی باغشمال، رعایت استانداردهای لازم، توجه به تکنولوژی روز، نورپردازی شبانه، استفاده از المان و رعایت ضوابط مربوط به افراد معلول از معیارهای انتخاب طرح برتر است.

آدرس دبیرخانه:خیابان آزادی،مابین خیابان رسالت و چهارراه لاله، روبزوی شرکت گاز،شهرداری منطفه سه تبریزمحمدامین دوازده سالی مشغول عکاسی بوده. او علاقه‌ی زیادی به ادبیات و موسیقی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید