هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران شامل ۱۷ اثر معرفی شدند

به گزارش تبریزآرت به نقل از ایرنا، هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران شامل ۱۷ اثر برای حضور در مرحله بازبینی این دوره معرفی شدند.

هیات انتخاب متون و طرح‌های بخش تجربه متشکل از مرضیه برومند، بنفشه بدیعی و مهدی حاجیان، طرح‌های راه یافته به مرحله بازبینی این بخش را به ترتیب حروف الفبا اعلام نمودند.

براساس اعلام هیات داوران، «آن مرد آمد» به کارگردانی علیرضا ناصحی از تهران، «آنتیگونه» به کارگردانی امید اکبری از تهران، «ادیپته» به کارگردانی سجاد طهماسبی از تویسرکان، «ادیدتانا» به کارگردانی امیر پروین از تهران از جمله متون راه یافته به مرحله بازبینی جشنواره هستند.

«او» به کارگردانی وحید خسروی از کرمانشاه، «اولدوز و کلاغ‌ها» به کارگردانی نسرین خنجری از تهران، «بلاند ردهد» به کارگردانی مهسا فلاح از تهران، «پیله» به کارگردانی هادی افتخارزاده از مراغه، «درخت بخشنده» به کارگردانی امیر عابدی از تهران، «دنیای خیال» به کارگردانی غلامرضا محمدی از مشهد و «زنگ تفریح ما» به کارگردانی فاطمه سلجوقی از کرج دیگر متون اعلام شده از سوی هیات داوران این جشنواره هستند.

هیات داوران دیگر متون راه یافته را شامل «سه دلقک» به کارگردانی فهیمه آصفری از تهران، «عروسک‌های من» به کارگردانی مهربان غلامیان و فرامرز غلامیان از آبادان، «عروسک‌هایمان را بخوریم» به کارگردانی زهرا کریمی کوچی از تهران، «گفتن ـ شنیدن» به کارگردانی مینا پناه نجات از تهران، «لبخند تلخ ژکوند» به کارگردانی رها اسکندری از آجین و «نخ‌های شمارش شده» به کارگردانی افشین قاسمی از تهران اعلام کرد.

هفدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند از یکم تا هفتم شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.

در این دوره از جشنواره تهران-مبارک برای نخستین بار بخش تجربه (نوآوری و تفاوت) با هدف ارائه نوآوری هنرمندان در زمینه تکنیک های ساخت و بازی دهندگی عروسک و ایده های نو اجرا برگزار می‌شود.محمدامین دوازده سالی مشغول عکاسی بوده. او علاقه‌ی زیادی به ادبیات و موسیقی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید