پارک ائل گلی میزبان برپایی پویش «فصل گرم کتاب» در تبریز

پارک ائل گلی میزبان برپایی پویش “فصل گرم کتاب”

طرح پویش “فصل گرم کتاب” همزمان با سراسر کشور در پارک ائل گلی تبریز برگزار می شود.

به گزارش تبریزآرت به نقل از شهریارنیوز به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز، در این طرح کتابخانه سیار کانون به همراه مربیان با استقرار در بخشی از پارک ائل‌گلی فعالیت‌ها و برنامه‌های متنوع فرهنگی هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی برای کودکان و نوجوانان اجرا می کنند.

در این طرح مربیان کانون با اجرای برنامه‌های متنوع، خلاقانه و جذاب با محوریت توسعه کتاب‌خوانی و ارتقای مهارت‌های زندگی برای مخاطبان کودک، نوجوان و خانواده‌ها به ارائه خدمات فرهنگی، هنری و ادبی می‌پردازند.

قصه‌گویی، خوانش شعر و داستان، مسابقات کتاب‌خوانی، روخوانی و هم‌خوانی کتاب، کاردستی، نقاشی، نمایش عروسکی و نمایش فیلم و برپایی نمایشگاه کتاب از محصولات جدید کانون از جمله برنامه‌هایی است که در طرح پویش «فصل گرم کتاب» در پارک ائل گلی به اجرا در می آید.

این طرح تا پایان تابستان جاری روزهای پنجشنبه از ساعت ۵ تا ۸ با مشارکت سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز و کانون پرورش فکری کودکان آذربایجان شرقی در پارک ائل گلی تبریز برپا می‌شود.محمدامین دوازده سالی مشغول عکاسی بوده. او علاقه‌ی زیادی به ادبیات و موسیقی دارد.


دیدگاهتان را بنویسید